Güngören Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz Oto Ekspertiz Pazar Günü Oto Ekspertiz Uncategorized

İstanbul Güngörende Oto ekspertiz

İstanbul Güngörende Oto ekspertiz

En yakın Ekspertiz

Güngören Profesyonel Oto Ekspertiz Hizmeti

 

Garantili ekipmanlar, profesyonel bir kadrodan oluşan firmamız, oto ekspertiz hizmetini en kaliteli ve güvenilir bir şekilde vermektedir.

Güngören Oto ekspertiz hizmeti ikinci el araçlarda kullanılan bir sistemdir. Bu hizmet, aracın herhangi bir kusuru olup olmadığını saptamakta, alıcıya bu konuda bilgi ve fikir vermektedir. Bundan dolayı firmanın profesyonel tarafsız bir hizmet vermesi son derece önemlidir. Firmamız, sektörün başarılı ve profesyonel firmalarından biridir. Tüm oto ekspertiz hizmetlerini profesyonel bir şekilde vermektedir.

TSE garantili makine ve ekipmanlar kullanılarak araçlar için net bir sonuca varılması amaçlanmaktadır. Eğer 2. El bir araç almayı düşünüyorsanız mutlaka firmamızın Güngören oto ekspertiz testlerinden geçirmeye özen göstermelisiniz.  Hafta sonu oto ekspertiz için irtibata geçebilirsiniz.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

2017 Yılından beri Uzman ekibmiz ile Güngören ve çevresine Garantili olarak oto ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Güngörende Oto ekspertiz Merkezi olarak sizlere sürekli ve hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

 • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
 • Lift üzerinde Alt Motor Kontrolleri,
 • Lift üzerinde Ön Takım Boşluk Kontrolleri,
 • Kaporta Kontrolü,
 • Boya Kontrolü,
 • Fren Testi,
 • Süspansiyon Testi,
 • Yanal Kayma Testi,
 • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri,
 • Lastik hava ve yeterlilik Testi, Akü Güç testi ,
 • İç Ekspertiz kontrolü,
 • Dış ekspertiz kontrolü,
 • Kaporta Değişen Kontrolleri,
 • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamların Kontrolü,
 • DYNO Motor Testi,
 • Conta testi, HO2 isteğe bağlı Aracın Motor Kapağında ağır Hasar kontrolu,
 • Merter oto expertiz

Tıkla ara  ; +90 532 423 90 42

Oto ekspertiz fiyatları için arayınız. Telefon: +05324239042

Güngören Merter Oto ekspertiz hizmeti firmamız tarafından profesyonel tarafsız hizmet olarak verilmektedir. Firmamız alanında uzman ve deneyimli ekipleri sayesinde 9 Sayfa raporlarını net ve doğru bir şekilde sunmaktadır. Bilir kişi incelemeleri de dahil edilen bu hizmetten faydalanmanız mümkündür.

Türkiyede Konsept olan Her Türlü araç markasının ekspertiz bakımlarından size yukarıda geniş bilgiler sunduk, İstanbul Oto Ekspertiz Güngören Merter ilçesinde sizlere haftanın (7) Yedi günü araç ekspertiz işlemi yaptırma fırsatı sunuyoruz, EsenlerGüngören’de Bahçelievler oto ekspertiz ve Bakırköy Oto ekspertiz çalışmaları yanında Bağcılar, Zeytinburnu bölgelerine çok yakınız. Güngören Merter oto ekspertiz her marka Otomobil, Jeep, Pickup, Kamyonet, Hafif ticari araçlar için test işlemleri yapmaktayız bu sıralama, Motor, mekanik, Kaporta, Boya, Şaşe Kontrol, Fren testi, Motor test Parkuruna girer, aracınız uzman teknisyenler tarafından Güngören Merter Araç ekspertiz merkezinde Obd ile beyin testi gerçekleşir, TSE garantili parkurumuzda kontrol edilip gerekli analizlere ekspertiz öncesi ulaşılır. Tüm aracın test ve giriş işlemlerini yapan Personel, merkezimiz içerisinde Kusurlu sayılacak tüm sağlam parça ve hatalı akşamları sizlere rapor halinde veya Aracın yanında uygulamalı olarak sunacaktır. İstediğiniz aracı bize teslim edin bütün iç dış kondisyon kontrollerini hızlı ve eksiksiz bir şekilde yapalım sizde alacağınız aracın neresinde ne var bilerek alır veya almaktan vazgeçersiniz. Oto ekspertiz fiyatları için arayınız.

Telefon: +05324239042 Güngören Merter Mahallesi

Etiketler; Güngören Ekspertiz, Güngören oto ekspertiz, Güngören otomobil ekspertiz, Güngören araba ekspertiz, Güngören computest, Güngören Dyno, Güngören motor testi, Güngören Expertiz, Güngören Kaporta boya testi, Güngören Mekanik testi, Güngören Oto Expertiz, Güngören Araç ekspertiz, oto ekspertiz Güngören,

 

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Güngören Ekspertiz Hizmeti verdiğimiz Bölgeler;,
Abdurrahman Nafiz Gürman Oto ekspertiz,
 Akıncılar Mahallesi Oto ekspertiz,
Gençosman Oto ekspertiz,
Güneştepe Oto ekspertiz,
Güven Mahallesi Oto ekspertiz,
Haznedar Oto ekspertiz,
Mareşal Çakmak Oto ekspertiz,
Mehmet Nesih Özmen Oto ekspertiz,
Güngören Merkez Oto ekspertiz,
Güngören Sanayi Oto ekspertiz,
Tozkoparan Oto ekspertiz, Merter oto ekspertiz

 

www.otoexper.net Araç Ekspertiz Merkezi ;

Kaporta Boya 175TL Motor Mekanik 175TL, Full Ekspertiz 300 TL, Sadece Mart Ayında Geçerli. Güngören OTO Ekspertiz, Şirinevler OTO Ekspertiz, Yenibosna OTO Ekspertiz,. Merter OTO Ekspertiz,. Üçyüzlü OTO Ekspertiz,. Kocasinan OTO Ekspertiz,OTO Ekspertiz Güngören,

Hizmet verdiğimiz Diğer bölgeler:

Bağcılar Oto Ekspertiz

Araç alırken özellikle oto ekspertiz kontrolleri ile ikinci el araçlarda güvenilir tercih yapılması için detaylı şekilde kontrol sağlanmaktadır.

İkinci el araç alımı yapmak isteyenler bağcılar oto ekspertiz çalışmaları ile kısa süre içerisinde detaylı bilgi elde edebilirler. Alanında uzman olan ekip tarafından yapılacak olan kontroller sırasında aracın iç ve dış aksamlarında daha öncesinde yapılmış olan değişimler ya da onarımlar konusunda detaylı bilgi alınması sağlanmaktadır.

İtinalı şekilde gerçekleştirilecek olan kontroller sırasında ileri teknolojiye sahip ekipmanlar kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra bilgisayar ortamında gerçekleştirilen çalışmalar kısa süre içerisinde hazırlanacak olan rapor üzerinden merak ettiğiniz her türlü bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. Birbirinden farklı araçlarda yapılacak olan her detaylı kontrol sayesinde ikinci el araç alımlarında tamamen güvenli tercih yapılması sağlanmaktadır.

Profesyonel Araç Kontrolü

Daha uygun fiyat seçenekleri üzerinden satılması nedeni ile tercih edilmekte olan ikinci el araçlarda özellikle daha önce yaşamış olan sorunların belirlenmesi oldukça önemlidir. Aracın dışarıdan bakıldığında temiz görünmesi aracın içerisinde yapılan değişimler hakkında herhangi bir fikre kapılmamanızı gerektirir. Dışarıdan bakıldığında temiz kullanılmış olsa da içeride özellikle yapılan değişimler aracın fiyatının düşmesine neden olabilir.

İkinci el araç alırken güvenle tercih yapmak isteyenler için gerçekleştirilecek olan kontroller oldukça önemlidir. Tamamen tarafsız şekilde gerçekleştirilecek olan kontroller ile kaliteli hizmet almanız sağlanmaktadır. Bilgisayar donanımlı cihazlar ile yapılacak olan kontroller kısa sürede tamamlanmaktadır. Kontrollerin ardından hazırlanacak olan raporlar ile kullanıcılara detaylı bilgi verilmektedir.

Bağcılar Araç Ekspertiz Çalışmaları

Uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirilecek olan kontroller ile oto ekspertiz bağcılar hizmeti verilmektedir. Otomobillerde özellikle ikinci el olması durumunda daha önce yapılmış olan değişimler ya da onarımlar konusunda detaylı bilgi alınabilmesi için uzman görüşüne sahip olmak isteyenler yapacakları talepler doğrultusunda tamamen profesyonel şekilde yardım alabilirler.

Detaylı şekilde gerçekleştirilecek olan kontroller sırasında bilgisayarlı cihazlar kullanılmaktadır. Aracın motor aksamında arıza olup olmadığı, kaportada boya olup olmadığı, aracın daha önce mekanik aksamının bozulup bozulmadığını ya da aracın sabit durumunda mekanik aksamında sorun olup olmadığı gibi pek çok farklı ayrıntının belirlenebilmesi için ileri teknolojiye sahip ekipmanlar ile kontrol sağlanmaktadır.

Güvenilir Oto Ekspertiz

Özel olarak kullanılmakta olan sistemler yapılacak olan kontrollerin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktadır. İç ve dış kontrollerin tamamlanması ile hazırlanacak olan rapor üzerinden kullanıcılar detaylı şekilde bilgi elde edebilirler. Araç alırken özellikle ikinci el araçlarda merak ettiğiniz her türlü konuda bilgi alabilmeniz için yapılacak olan kontroller oldukça önemlidir.

Tamamen güvenilir hizmet sunabilmek adına gerçekleştirilecek olan bütün çalışmalarda uzman teknisyenler gerekli hassasiyeti göstermektedir. Tarafsız şekilde yapılacak olan çalışmalar ile istediğiniz bilgilere ulaşmanızı sağlamaktadır. İkinci el araç almadan önce tamamen güvenilir şekilde hizmet almak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden yapacakları talepler doğrultusunda kısa sürede hizmet alabilirler.

Bağcılar Oto Ekspertiz Fiyatları

Belirlenmiş olan fiyat seçenekleri her bütçeye uygun fiyatlar ile hizmet alınmasını sağlamaktadır. Detaylı şekilde yapılacak olan kontroller sırasında belirlenecek olan fiyatlar için bilgi almak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden yapacakları görüşmeler sayesinde detaylı bilgi elde edebilirler.

Yeterli kapasiteyle gerçekleştirilen bağcılar araç ekspertiz çalışmaları ile ikinci el araç almadan önce gerekli kontrollerin sağlanmasını talep etmek isteyenlerin talepleri kısa sürede karşılanmaktadır. Araçların iç ve dış aksamlarında yapılacak olan kontroller sayesinde detaylı bilgi verilmektedir. Araçlarda yapılacak olan test ve incelemelerini ardından hazırlanan rapor en kısa süre içerisinde teslim edilmektedir.

 

Leave Your Comment