Güngören Oto Ekspertiz Pazar Günü Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz Pazar Günü Açık

Oto ekspertiz Pazar Günü Açık

Garantili Araç Ekspertiz Otoexper.net


Oto ekspertiz Pazar günü Açık, garantili hizmetimiz ile hemen siz de araca dair tüm bilgileri edinin. Güven duyacağınız şekilde hizmet veriyoruz.
Oto ekspertiz hizmetimiz, tüm araçlar için geçerlidir. Araçlara dair almak istediğiniz detaylar, tarafsız bir şeklide sizlere ulaşır. Bu zamana kadar yapmış olduğumuz sayısız ekspertiz işleminde, en güvenli ve en doğru bilgileri sizlere ulaştırdık. Araç almadan önce elde etmeniz gereken bilgiler konusunda detayları sunuyoruz. Bu alanda tamamen memnun kalacağınız şekilde bir hizmet almanın avantajını da göreceksiniz. Hem sizin için sunulacak olan pek çok seçenek olacak hem de en doğru raporlama ile garanti verilecek.
Otoexper.net adresinden hemen bilgi alabilirsiniz.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Türkiye genelinde Galericiler ve esnaflar hariç oto ekspertiz ücreti fiyatları sabt değildir ve değişkendir, yeni Tse yasası ile birlikte Oto ekspertiz merkezleri zorunlu hale getirilecektir. Oto ekspertiz fiyatları 300 TL ile 700 TL arasında değişmektedir. 7/24 Oto ekspertiz  İstanbul , İkinci el araç almak isteyenler için oto ekspertiz fiyatları iş başlamadan önce alıcı ve satışı anlaşmaları halinde ödeme gerçekleşir, Profesyonel Araç kontrolleri ile gerçekleştirilecek olan expertiz çalışmaları sayesinde güvenle tarafsız bir işlem yapmanız sağlanacaktır.

7/24 Oto ekspertiz 


Oto Ekspertizi Nasıl Yapılır?
Oto ekspertiz hizmetimizi nasıl sunuyoruz?

Oto ekspertiz nasıl yapılır?

Öncelikle hizmetimiz, sizlere en iyi şekilde ulaşıyor. Bu alanda ekibimiz gereken önceliği tanıyor ve hemen işlemleri yapıyor. Güvenli bir hizmet almanın ötesinde, profesyonel şekilde alacağınız bilgiler sayesinde araca dair detayları öğrenmiş olacaksınız. Aşama aşama gerekenleri kontrol ederek ilerliyoruz. Son olarak ise size sunulan raporla, en güzel şekilde hizmetten faydalanmanızı sağlıyoruz.
Pazar günü Açık Oto ekspertiz aşamaları;
Motorun incelenmesi, bu aşamada mekanik kontroller yapılır.
Motorun mekanik alt incelemeleri de ikinci olarak yapılacaktır.
Ardından iç aksam elektronik donanım kontrollerine geçilir. Titiz bir şekilde kontroller yapılır.
Kaporta, boya, şase kontrollerinin yapılması da sağlanır.
Fren, süspansiyon, yanal kayma testlerinin olması da önemlidir.
Diagnostik beyin testleri de yapılır.
Son olarak Dyno motor performans ölçülür.
Verilen aşamaların tamamlanması önemlidir. Bu aşamaların tamamlanması ile oto ekspertiz çalışması tamamlanmış olacaktır. En kısa süre içinde raporlama yapılır. Size sunulan bilgiler sayesinde, sorunsuz bir şekilde hizmetten faydalanmanız söz konusu olacaktır.
Oto ekspertiz paketleri;
Motor mekanik
Full ekspertiz
Lüks araç ekspertizi
Ticari araç ekspertizi
Olmak üzere, belirlenen ekspertiz türleri uygulaması yapılır. Hemen bu alanda sunulan seçenekleri, uzman kadromuz uygular. Deneyimli ekibimiz, elde etmiş olduğu bilgiyi de tarafınıza hemen ulaştırır. Oto ekspertiz paketleri kapsamında, hemen bu alanda avantajlı bir hizmet alabilirsiniz. En iyi seçenekler, kurumsal hizmetimiz aracılığı ile sizlere ulaşır. Profesyonel bir hizmet almanız sağlanmış olur. Otoexper.com.tr adresinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pazar günü Açık Oto ekspertiz

https://otoexper.net/ekspertiz-pazar-gunu-acik-mi/

Oto Ekspertiz Fiyatları
Sunduğumuz fiyatlar, sizin memnun kalacağınız bir hizmet almanızı da sağlar. Oto ekspertiz fiyatları açısından bakıldığında, en uygun ödemelerin sunulduğunu göreceksiniz. İndirimli ödemelerimizin yanı sıra, mümkün olduğunca müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde fiyat veriyoruz. 100 TL’den başlayan avantajlı ödemeler ile araç kontrollerinin gerçekleşmesi mümkün. Bunun için hemen ödemeleri değerlendirin ve siz de son derece avantajlı bir hizmet alın. En uygun, avantajlı fırsatlar ile sorunsuz bir şekilde sunulan bu hizmetten faydalanmış olacaksınız.
İndirimli ödemeler;
Uygun fiyatlı olan ödemelerimize zaman zaman uyguladığımız indirimlerimiz ile son derece avantajlı bir hizmet alacaksınız. Sizin için sunulan avantajlı ödemeler sayesinde, memnun kalacağınız şekilde oto ekspertiz hizmetimizden faydalanmış olacaksınız.
Oto Ekspertiz İletişim
Hizmet almak için iletişim kurabilirsiniz. Taleplerinizi sunmanız için oluşturulan iletişim hattımızda, bu alanda uzman olan ekibimiz ile iletişim kuracaksınız. Merak ettiklerinizi sorabilir, elbette bu alanda aynı zamanda talep etmeniz geren hizmetleri de değerlendirebilirsiniz. Sunulan seçenekler üzerinden hemen siz de avantajlı bir hizmet almak üzere harekete geçin. Profesyonel oto ekspertiz hizmetimizden hemen faydalanın. Araca daire elde edeceğiniz güvenli bilgi garanti edilerek, bu alanda bu zamana kadar sunulan ekspertiz çalışmaları da garanti edilir. Güvenle hizmet alabilirsiniz.

Oto ekspertiz Pazar Günü Açık

Merter Ekspertiz
Esenler ekspertiz hizmeti veren firmamız ile ikinci el araba alırken dikkat edilmesi gereken tüm konularda sizlere hizmet vermekteyiz.
Merter oto ekspertiz hizmeti ile sizlere ikinci el araba alırken yardımcı olan firmamız ilk akla gelen firmalardan biri olarak dikkat çekmektedir. Uzun yıllardır hizmet veren firmamız ile ikinci el araba konusunda aklınıza takılan ve merak edilen tüm konuları öğrenebilirsiniz. www.otoexper.net web sitemizde yer alan hizmetlerimiz ve daha fazlası için firmamız işe irtibata geçebilirsiniz.
İkinci el araba almadan önce yapılması gereken tüm işlemleri firmamıza yaptırabilirsiniz. Boya kontrolünden, kilometre kontrolüne kadar birçok konuda merak ettiklerinizi yaptırabilir ve araç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Red airbag light on car dashboard. 3D rendered illustration.

Oto Ekspertiz Nedir?
Geçmişte yaşadığı kazalardan değişen ya da boyanan parçaları bunun yanında kilometre kontrolü gibi işlemleri içine alan rapora ekspertiz raporu denir. Sadece bu konularda değil, aynı zamanda ileride sıkıntı çıkarabilecek unsurlarında belirlenmesini içermektedir. Kontroller yapıldıktan sonra, kontrolün yapılmasını isteyen kişiye rapor yazılı olarak verilmektedir.
Bu noktada ikinci el araç alırken yapılması neredeyse zorunlu bir işlemdir. Çünkü aracın motor gücü dahil tüm aksamlarının da incelendiği rapordur ve aracın değerini ortaya çıkarmaktadır. Tüm bu hususların ve daha fazlasının belirlenmesi için alanında uzman ve deneyimli firmamız ile sizler de almak istediğiniz araçlarınızı ekspertiz kontrolüne sokabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken almak istediğiniz araç ile birlikte firmamıza gelmeniz. Geri kalan tüm işlemler deneyimli ve profesyonel çalışanlarımız tarafından sizin için yerine getirilecektir. Merter Oto Ekspertiz,

Oto ekspertiz Pazar Günü Açık

 • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
 • Lift üzerinde Alt Motor Kontrolleri,
 • Lift üzerinde Ön Takım Boşluk Kontrolleri,
 • Kaporta Kontrolü,
 • Boya Kontrolü,
 • Fren Testi,
 • Süspansiyon Testi,
 • Yanal Kayma Testi,
 • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri,
 • Lastik hava ve yeterlilik Testi, Akü Güç testi ,
 • İç Ekspertiz kontrolü,
 • Dış ekspertiz kontrolü,
 • Kaporta Değişen Kontrolleri,
 • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamların Kontrolü,
 • DYNO Motor Testi,
 • Conta testi, HO2 isteğe bağlı Aracın Motor Kapağında ağır Hasar kontrolu, 

 

Etiketler; 7/24 Oto Expertiz  , 7/24 Oto  Ekspertiz 7/24 Araç Expertiz , 7/24 Araç Ekspertiz , 7/24 Araba , İstanbul 7/24 araba computest, İstanbul 7/24 açık expertiz, 7/24 açık expertizler, 7/24 açık olan expertiz , 7/24 açık expertiz İstanbul

Pazar Günü Açık Oto Ekspertiz İstanbul

Pazar Günü Açık Oto Ekspertiz İstanbul

Güvenilir Oto Ekspertiz Hizmeti

Motor Durumu Kontrolü
İkinci el alırken özellikle motor gücüne dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü kaporta sadece araç için yeterli değildir. Kaportayı taşıyacak ve aracın gitmesini sağlayacak olan motordur. Firmamız sadece kaporta için değil aynı zamanda motor üzerinde yer alan diğer aksamlar için de hizmet vermektedir.
Tüm bu hizmetlerden ve daha fazlasından yararlanmak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. İkinci el araç alırken dikkat edilecek tüm konularda sizlere hizmet vermekte ve sizlerin daha iyisini alması için gayret göstermekteyiz. Teknolojinin getirdiği tüm imkanlar ile birlikte sizleri hizmetinde olmaya devam etmekteyiz.

Pazar günü Açık Oto ekspertiz

Kurulduğu günden bugüne binlerce aracın kontrolünü başarı ile gerçekleştirmiş,
Araç alımında şeffaflık ve dürüstlüğün sözde olmadığı ve yapılan işin hassasiyetinin farkında olduğunu noter kanalıyla beyanda bulunmuş,
Türkiye’nin Güngören’de ki İlk Oto Ekspertiz Firması olmaktan sizlere bu anlayışla hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyarız.

Tüm araç almak isteyenlerin aklında bazı sorular vardır. Bu soruların başında araç alırken hangi konulara dikkat etmeliyim gelmektedir.

Leave Your Comment