Bakırköy Oto Ekspertiz

Bakırköy oto Ekspertiz Merkezi

Bakırköy oto Ekspertiz Merkezi

Bakırköy Ekspertiz

İkinci el araç alıp almama konusunda tereddüt yaşayanlar için verdiğimiz oto ekspertiz ile almak istediğiniz araçla ilgili tüm bilgileri detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bakırköy Araç Ekspertiz, ikinci el araç alınırken aracın geçirdiği kazaları, aracın değişen parçalarını, aracın fren sistemini, aracın fren sistemi durumunu, aracın motor durumunu kısacası araçla ilgili bilinmesi gereken tüm bilgilerin raporlanması hizmetidir. Oto ekspertiz hizmeti sayesinde aracı alıp almama konusunda tereddüt yaşamazsınız.

Bakırköy Oto Ekspertiz

 

Profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan Bakırköy oto ekspertiz çalışmaları ile ikinci el araç alımında güvenli tercih yapmanız sağlanmaktadır.

Farklı marka ve model araçlarda ikinci el alım yapmak isteyenler için

İkinci el araç alırken oto ekspertiz raporu çıkartmanız son derece önemlidir. oto ekspertiz raporu çıkartmamanız halinde ilerleyen zamanlarda ciddi problemler yaşayabilirsiniz. Oto ekspertiz aracın tüm sorunlarının ya da tüm iyi özelliklerinin raporlanması işlemidir. Oto ekspertiz raporunda aracın ilerleyen zamanlarda masraf çıkarıp çıkarmayacağını, masraf çıkarırsa ne kadar çıkaracağını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu yüzden de oto ekspertiz raporu çıkarmanız son derece önemlidir.

İşinde profesyonelleşmiş eksperlerin, teknik cihaz ve ekipmanlar ile incelediği araçların raporunu çıkaran Bakırköy Ekspertiz ile araçların en güvenilir oto ekspertiz raporunu çıkartabilirsiniz. Firmamız müşterilerine daima en güvenilir ve en doğru oto ekspertiz raporu hizmeti vermektedir. Firmamız sayesinde almak istediğiniz ikinci el araçla ilgili tüm bilgileri öğrenebilir ve aracı alıp almama konusunda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İkinci El Araç Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Araç fiyatlarının son dönemde artması ile beraber ikinci el araçlara olan ilgi daha çok artmıştır. Fakat ikinci el araç alırken bazı hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. İkinci el araç alırken kimden aldığınızı bilmeniz son derece önemlidir. Çünkü araçla ilgili önemli hususları aracı kimden aldığınızı bilmeden öğrenemezsiniz. Aracınızı kimden aldığınızı bilmeniz durumunda aracın kaç yıldır aynı kişide olduğunu, aracın kasko ve ruhsat durumunu öğrenebilirsiniz.

Oto ekspertiz raporu almadan ikinci el araç almamanız her zaman daha iyidir. Oto ekspertiz, aracın geçmişte geçirdiği kazadan, ilerleyen zamanlarda çıkaracağı tüm masraflara kadar her şeyin incelenmiş olduğu raporlardır. Oto ekspertiz raporu sayesinde aracı alıp almama konusunda karar verebilirsiniz. Firmamızın verdiği hizmetlerden biri olan Güngören oto ekspertiz raporu ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.otoexper.net internet adresi üzerinden bilgi edinebilirsiniz

Profesyonel Eksper Hizmeti

Oto ekspertiz hizmetlerimizle müşterilerimize aradıkları kusursuz hizmeti sunabiliriz. İkinci el araç satın almadan önce mutlaka bizlerden destek almanız gerekir.

 

Ekspertiz hizmetleri oto alım satım uygulamalarında hayati bir rol oynamaktadır. Bakırköy araç ekspertiz fiyatları firmalara göre değişiklik göstermektedir. Eksper, belirli bir konuda teknik bilgisi olan kişilerdir. Ekspertiz uygulamalarında uzman kişiler teknik cihaz ve ekipmanlarla otomobilleri detaylı bir biçimde inceleyerek sizlere görüş bildirir. Oto ekspertiz işlemleri ilgili aracın geçmişte yaşadığı kazalardan, değişen parçalarına kadar her şey detaylı bir şekilde ele alınır.

Ekibimiz belirlenen süre içerisinde sizlere eksper desteği sunabiliyor. Test ve kontrol cihazlarını devreye sokan firmamız sizlere en uygun fiyatlarla deste veriyor. Bakırköy oto ekspertiz hizmetlerimiz profesyonel ellere emanet edilmiştir. Böylece araç konusunda en doğru ve net bilgiyi kolayca alabilirsiniz. Servislere yüksek bedeller ödemekten bıktıysanız buradan bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

Bahçelievler Eksper Desteği*

Günümüzde araç almak isteyen herkes daha çok ikinci el ürünlere yöneliyor. İkinci el araçlar bazı durumlarda ne yazık ki istenen durumda olmayabiliyor. Araç hakkında verilen yanlış bilgiler araç sahibini de sıkıntıya sokabiliyor. Eğer sizler de bu durumlarla karşılaşmamak istiyorsanız mutlaka oto eksper desteğinden yararlanmanız gerekir. Bu rapor üzerinden, aracınızın hasar durumunu kolayca öğrenebilirsiniz.

 

İstanbul’da bulunan ikinci el araçları inceleme şansınız bulunmuyorsa bu konuda sizlere gerekli desteği verebiliriz. Sizin için aracın yanına gider ve yerinde eksper desteği ulaştırırız. Araç sahibi ile iletişime geçerek randevu alır ve sonrasında detaylı raporlandırma sunarız. Bakırköy ekspertiz hizmetlerimiz bu adres üzerinde kesintisiz olarak verilmeye devam ediyor. Bakırköy ekspertiz konusunda detayları bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. Bakırköy ekspertiz hizmeti yılların tecrübesi ile kesintisiz olarak devam ediyor. İkinci el araç hakkında detayları sizlere güncel şekilde sunabiliriz. Oto ekspertiz servisi sayesinde gönül rahatlığı ile araç yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bakırköy ekspertiz konusunda test cihazlarımızı kullanırız. Böylece hata payını en aza indiririz. Firmamız dilediğiniz zaman sizlere kesintisiz destek verebilmektedir. Dilediğiniz zaman internet adresimizi ziyaret edebilir ya da bizleri arayarak sorularınızı iletebilirsiniz.

 

 • Güngören Akıncılar Merter Oto ekspertiz
  Güngören expertiz yapılan testler;
  Oto Ekspertiz Testleri,
  Motor Gücü Ölçüm,
  Kaporta Boya Testi,
  Fren Ölçüm Testi,
  Süspansiyon Amortisör,
  Yanal Kayma Tutuş,
  Arıza Tespit Testi,
  Motor Kulakçıkları,
  Motor Yağ Kaçakları,
  Şanzıman Kulakları kontrol,
  Rot-Rotil Kontrolleri,
  Ön Arka Balatalar,
  Ön ve Arka Diskler,
  Debriyaj Boşluğu,
  Lastiklerin Durumu,
  Yağ Hava Polen Filtre,
  Egzoz Duman Kontrolü,
  El Freni Çalışır Testi,
  Debriyaj Hidrolik Testi,
  Kavrama Kontrolü,
  Benzin Depo Kontrolü,
  Klima Gaz Kontrolü,
  İstanbul Bakırköy ekspertiz Hizmeti
  Güngören Akıncılar Merter Oto ekspertiz,
  Oto Harita İstanbul Ekipmanları Araç ekspertiz Merkezi. İstanbul Güngören’de hizmet sağlamaktayız. Oto ekspertiz pazar günü açık mı? Evet Hafta Sonu Merkezimiz Açık…
 • 2.el sektöründe bize güvenin yolda kalmayın yetkili ekspertiz raporu verelim. 2. El araç Alırken Yatırımınızı Riske Atmayın! Oto Ekspertiz Raporunda Profesyonel kadro Hizmetiyle Tanışın.
  ✅ Dyno Testi (Motor Performans Testi)
  ✅ Fren Testi
  ✅ Süspansiyon Testi
  ✅ Beyin (OBD) Arıza Testi
  ✅ Kaporta – Boya Kontrolü
  ✅ Şase Kontrolü
  ✅ Motor – Mekanik Kontrolü
  ✅ Araç İçi ve Dışı Detaylı Kontrol
  ✅ Motor conta kaçak testi – Würth
  www.Otoexper.net Ekspertiz Hizmeti ile Sizi ve Sevdiklerinizi Görünmeyen Risklerden Koruyun!
  *Pazar Günleri Açığız.
 • ADRES : 
  AKINCILAR MAHALLESİ ÇUKUROVA SK. NO:27 GÜNGÖREN – İSTANBUL

  TIKLA ARA ; +90 532 423 90 42

  *Pazar Günü Açık Oto ekspertizMerter oto ekspertiz, güngörende expertiz

  Güngören ekspertiz
  • Kaporta Boya 200TL, Motor Mekanik 200TL, Full Ekspertiz 300 TL, ile 500 tl arası değişmektedir ekstra conta kaçak testi ,yol testi vs eklenmektedir.  Sadece Her ay Başı Geçerli, Güngören OTO Ekspertiz, Şirinevler OTO Ekspertiz, Yenibosna OTO Ekspertiz, Merter OTO Ekspertiz, Üçyüzlü OTO Ekspertiz, Kocasinan oto ekspertiz, OTO Ekspertiz GüngörenYüzyıl oto ekspertiz,
  • Oto ekspertiz İstanbul Bakırköy

   İstanbul Bakırköy ekspertiz

   Otoexper.net İstanbul Bakırköy Oto Ekspertiz Hizmeti Randevu için arayınız
   Hemen Randevu Alabilirsiniz! Pazar günleri Açığız. Hafta sonları hizmet vermekteyiz.

   Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

  • Ürünlerimiz Tse HYb Tamamen Yasaya Uygun Profesyonel Cihazlardır.

   Telefon: +05324239042 Güngören Merter Ekspertiz.

    

   Etiketler; Bakırköy Ekspertiz, Bakırköy oto ekspertiz, Bakırköy otomobil ekspertiz, Bakırköy araba ekspertiz, Bakırköy computest, Bakırköy Dyno, Bakırköy motor testi, Bakırköy Expertiz, Bakırköy Kaporta boya testi, Bakırköy Mekanik ekspertiz, Bakırköy Oto Expertiz, Bakırköy Araç ekspertiz, oto ekspertiz Bakırköy,

   Tıkla ara  ; +90 532 423 90 42

   • Dinamometre Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
   • Süspansiyon Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
   • Fren Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
   • Yanal Kayma Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
   • Yerel Arşiv (Raporlarınız Bilgisayarınızda Saklanır)
   • Detaylı Kaporta, Boya ve Araç İç, Dış, Motor vb. bölümler için (Yasada Belirtilmiş olan) Kontrol ve İşaretleme Formları
   • Otomatik Test Modu (Tek Tıkla Tüm Testleri yapın)
   • Oto Güncelleme Sistemi (Gelişen ve Değişen Sektöre Tam Uyum, Yazılımlarınız hep son sürümde)
   • Raporların 5 Yıl (Kanuni Süre Boyunca) Saklanması
   • Oto Ekspertiz Yönetim Sistemi (Araç kabulden girişinizi yapın, verilerinize tüm şube bilgisayarlarından erişin, İş analizi)
   • Özelleştirilmiş Test Ara 3yüzleri ve Kurumsal rapor çıktısı verebilme
   • Aylık Yerel Bilgisayar Yedekleme Desteği
   • Sınırsız Güncelleme ve Kurulum
   • Sistem Ayarlarına Uzaktan Erişim
   • Uzaktan Cihaz ve Sistem Kontrolü (Şubede olmasanız bile iş yerindeki tüm iş ve maddi hareketleri tek tıkla anlık takip edin)
   • Mobil uygulama ile cihaz kontrolü ve test yönetimi
   • Raporlara kare kod ve uygulama ile orjinal ürün kontrolü
   • Sınırsız Fotoğraflama ve Bulut Yedekleme
   • Web Ara yüzleri
   • Kısacası ihtiyacınız olabilecek her şey tek sistemde.

   Araçlarda elektronik arıza tespiti için aracın tamamı incelenir. Bu incelemeler için de araç beyni bilgisayarlı sistemlere sokulur ve son derece de isabetli çalışmalar yürütülür.

  • İSTANBUL Güngören Ekspertiz HİZMETİ
   TIKLA ARA ; +90 532 423 90 42
  • Güngören Ekspertiz Hizmeti verdiğimiz Bölgeler;,
   ATAKÖY Oto ekspertiz,
   BASINKÖY Oto ekspertiz,
   CEVİZLİK Oto ekspertiz,
   KARTALTEPE Oto ekspertiz,
   OSMANİYE Oto ekspertiz,
   SAKIZAĞACI Oto ekspertiz,
   ŞENLİKKÖY Oto ekspertiz,
   YENİMAHALLE Oto ekspertiz,
   YEŞİLKÖY Oto ekspertiz,
   YEŞİLYURT Oto ekspertiz,
   ZEYTİNLİK Oto ekspertiz, İstanbul ZUHURATBABA oto ekspertiz, Florya Oto ekspertiz, Yenibosna oto ekspertiz, Şirinevler oto ekspertiz, 
   Güngören expertiz yapılan testler;
   Oto Ekspertiz Testleri,
   Motor Gücü Ölçüm,
   Kaporta Boya Testi,
   Fren Ölçüm Testi,
   Süspansiyon Amortisör,
   Yanal Kayma Tutuş,
   Arıza Tespit Testi,
   Motor Kulakçıkları,
   Motor Yağ Kaçakları,
   Şanzıman Kulakları,
   Rot-Rotil Kontrolleri,
   Ön Arka Balatalar,
   Ön ve Arka Diskler,
   Debriyaj Boşluğu,
   Lastiklerin Durumu,
   Yağ Hava Polen Filtre,
   Egzoz Duman Kontrolü,
   El Freni Çalışır Testi,
   Debriyaj Hidrolik Testi,
   Kavrama Kontrolü,
   Benzin Depo Kontrolü,
   Klima Gaz Kontrolü,
   İstanbul Bakırköy ekspertiz Hizmeti

Leave Your Comment